3 – izbový byt s GARÁŽOU, Nešporova ulica, Šaľa Šaľa, Nitriansky kraj

136,900 €
Výmera (M 2)
73
Izby
3

Popis

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkam na predaj 3 – izbový byt o rozlohe 73m2, ktorý sa nachádza na 1/4 poschodí (nie prízemie), zatepleného bytového domu bez výťahu v Šali, na ulici Nešporova.

V rámci rekonštrukcie boli vymenené okná za plastové, pôvodné podlahy za laminátové a dlažbu, vymurované bytove jadro aj s novými rozvodmi (voda elektrina) a vymenené dvere za bezpečnostné.

Byt sa skladá z troch obytných miestností, chodby, kuchyne, kúpeľne, oddeleného WC a priestrannej špajze, ktorú je v prípade potreby možné prerobiť aj na malú, štvrtú izbu. K bytu prislúcha úložný box na prízemí bytového domu.

Parkovanie jedného vozidla je vyriešené garážou, ktorá je rovnako súčasťou predaja. Garáž je v osobnom vlastníctve, riadne zapísaná na liste vlastníctva. Nachádza sa 100m od vchodu do bytového domu a disponuje elektrickou bránou na diaľkové ovládanie. Strecha garáže prešla výmenou izolácie.

V okolí a aj priamo pred vchodmi do bytového domu je dostupné verejné parkovanie.

Táto ponuka je výnimočná nie len garážou ale aj lokalitou v ktorej sa nachádza. Množstvo zelene, bezproblémoví susedia a dostupnosť občianskej vybavenosti vám zaručí kvalitné a ničím nerušené bývanie.

Garáž sa samostatne nepredáva.

Kúpa je možná aj na hypotekárny úver s ktorým Vám rád pomôžem.

Kontaktovať agenta

Realitný maklér a úverový špecialista